Strona: MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR STAROSTY STALOWOWOLSKIEGO / Politechnika Rzeszowska

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR STAROSTY STALOWOWOLSKIEGO

2018-05-08
, red.  Ewa Jahn

10 maja 2018r odbędzie się MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR STAROSTY STALOWOWOLSKIEGO organizowany przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej. W turnieju wezmą udział drużyny:

• Wydziału Odlewnictwa Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie
  • Wydziału Materiałów, Metalurgii i Recyklingu Uniwersytetu Technicznego w Koszycach
  • Wydziału Technologii Produkcji Uniwersytetu Technicznego w Koszycach z siedzibą Preszowie
  • Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Technicznego w Żylinie
  • Wydziału Technicznego w Bor Uniwersytetu w Belgradzie
  • Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

turniej_pn_sw_2018.jpg

Powrót do listy aktualności