Strona: Bieg Politechniki Rzeszowskiej / Politechnika Rzeszowska

Bieg Politechniki Rzeszowskiej

2022-06-06

BIEG POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ o puchar JM Rektora z okazji obchodów 200-rocznicy urodzin Ignacego Łukasiewicza.
W bieżącym roku przypada dwusetna rocznica urodzin wybitnego Polaka Ignacego Łukasiewicza. Pioniera przemysłu naftowego, wynalazcy lampy naftowej, założyciela pierwszej na świecie kopalni ropy naftowej. Wielkiego społecznika, inicjatora budowania dróg, mostów, szpitali, szkół a przede wszystkim patrona Politechniki Rzeszowskiej.

11 czerwca 2022 godz. 10:00

Miasteczko Akademickie PRz - Amfiteatr

BIEG RODZINNY
Dwuosobowe drużyny (pracownik PRz z dzieckiem do lat 12, dystans 750m)